Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
MIEJSKA REZYDENCJA
7.990.000,00 ZŁ
Polska, dolnośląskie, Wrocław, Wrocław.
MIEJSKA REZYDENCJA
Status oferty: nowa
Typ nieruchomości: willa stylowa
Property ID: 2/03/2015
Typ oferty: Sprzedaż
Łazienki: 4
Sypialnie: 18
Rok budowy: 1905
Powierzchnia działki: 3415 m2

 IDEALNA REPREZENTACYJNA SIEDZIBA DUŻEJ FIRMY

 

Do sprzedania okazały pałac miejski, wzniesiony w 1905 roku w stylu eklektycznym, w prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Cały budynek jest po generalnym remoncie i renowacji, z zachowaniem oryginalnego wyposażenia wnętrz. Obiekt przystosowano do funkcji reprezentacyjno-biurowych.

Powierzchnia użytkowa pałacu - 5 kondygnacji - wynosi 846,39 m2. W budynku znajduje się 18 pokoi, węzły sanitarne na każdym piętrze, 2 pomieszczenia kuchenne, kompletne uzbrojenie, ogrzewanie gazowe, klimatyzacja, łącza radiowe i światłowodowe, monitorowany.

W skład zespołu pałacowego wchodzi także dawna wozownia, pochodząca z tego samego okresu, także po generalnym remoncie i renowacji, która została przystosowana do funkcji biurowych. Powierzchnia użytkowa budynku - 4 kondygnacje - wynosi 204 m2. We wnętrzu znajdują się 4 pokoje, 2 węzły sanitarne, pomieszczenie kuchenne, kompletne uzbrojenie, ogrzewanie gazowe, sieć komputerowa, i monitoring.

Ogółem powierzchnia całkowita obu budynków wynosi 1 315 m2

Działka parkowa, na której stoją zabudowania pałacowe ma powierzchnię 3 415 m2. Zajmuje ją typowa zieleń parkowa i okazały starodrzew. Centrum założenia zajmuje ładna, neorokokowa fontanna z kamiennymi ławami.

Na terenie zespołu zlokalizowano także duży parking na 30 samochodów.

Cały teren jest monitorowany.

Cena całego zespołu pałacowo-parkowego jest ceną do negocjacji !

 

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 500 819 300

____________

* Przedstawione materiały mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Należy je traktować, jako zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu przepisu art. 71 k.c.

No reviews for house

Dodaj opinię
Tytuł
Komentarz
Ocena
Wyślij zapytanie